КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»

EUREKA в Україні. Міжнародна науково-практична конференція

Маємо честь запросити Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «EUREKA в Україні», яка відбудеться 6 червня 2017 року.

Конференцію організовано Міністерством освіти і науки України та Київським національним університетом технологій та дизайну за підтримки Секретаріату Міжнародної європейської інноваційної науково-технічної програми «EUREKA».

Метою проведення заходу є впровадження інноваційних науково- технічних розробок у виробництво, здійснення конкурентоспроможних на світовому ринку досліджень та розробок невійськового призначення. Поширення інформації про можливості участі українських вищих навчальних закладів та наукових установ і підприємств у реалізації спільних інноваційних проектів з партнерами країн — учасниць програми “EUREKA”, а також залучення зовнішніх джерел фінансування інноваційних проектів.

Програма «EUREKA.» також сприяє розробці конкурентної продукції, впровадженню новітніх технологічних процесів, наданню послуг високої якості, розширенню міжнародного співробітництва, збільшенню продуктивності праці, залученню промислових та дослідних установ до виконання спільних розробок.

Реєстрація учасників здійснюється до 26 травня 2017 року за посиланням https://goo.gl/forms/qwmfCCvEpErENhx53.

Реєстрація для участі у Конференції є обов’язковою. Участь у Конференції є безкоштовною.

З проектом програми конференції можна ознайомитися тут.