КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»

«Підприємницькі ініціативи»

Всеукраїнська наукова інтернет-конференція

«Освітньо-інноваційна інтерактивна платформа «Підприємницькі ініціативи»», 7 грудня 2017 р.

Шановні колеги !

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує молодих вчених та студентів Вашого навчального закладу взяти участь у Всеукраїнській науковій інтернет-конференції «Освітньо-інноваційна інтерактивна платформа «Підприємницькі ініціативи»», яка відбудеться 7 грудня 2017 року.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Підприємницькі ініціативи: стратегічні вектори розвитку.

2. Маркетингове забезпечення просування підприємницьких ініціатив.

3. Сталий розвиток підприємництва: корпоративна соціальна відповідальність та економічна безпека бізнесу.

4. Сучасні енергоефективні та екологоорієнтовані процеси і технології на основі використання освітньо-інноваційної інтерактивної платформи отримання бізнес-знань.

5. Міжнародне правове забезпечення розвитку студентських підприємницьких ініціатив.

До 30 листопада 2017 р. просимо повідомити про Вашу згоду взяти участь у конференції та тему доповіді (Заявка), а також надіслати тези доповідей або статтю (Додаток 1) разом з копією квитанції про оплату на адресу оргкомітету електронною поштою.

За результатами конференції буде видано електронний збірник статей та тез, який буде надіслано учасникам на вказані при реєстрації електронні адреси та розміщено на сайті https://er.knutd.edu.ua. (матеріали індексуються в пошукових системах: BASE Search, Google Scholar).

Організаційний внесок в розмірі 300 грн. (з ПДВ) приймаються до 1 грудня 2017 року.

Банківські реквізити для перерахування оргвнеску:

Одержувач: Київський національний університет технологій та дизайну,

р/р 31259228203551, МФО 820172, Банк ДКС, ЄДРПОУ 02070890

В полі призначення платежу обов’язково вказати: за участь у інтернет-конференції «Підприємницькі ініціативи», П.І.Б. (першого за списком автора).

Секретар конференції доцент Ніфатова Олена Михайлівна

тел. оргкомітету:  (044) 256-21-44; (093) 245-80-21