КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»

XV Міжвузівський Новорічно-різдвяний конкурс молодих дизайнерів одного образу «Сузір’я «Каштан» – 2017

Вул. Немировича-Данченка, 2,
корп. 4, м. Київ, 01011
Тел.: 256-21-12; 256-84-29

22 грудня 2017 р. – Київський національний університет технологій та дизайну

До участі допускаються студенти профільних навчальних закладів, молоді дизайнери.

Конкурс проходить за номінаціями:

ОДИН ОБРАЗ

Святки

традиції народних гулянь та національних костюмів: герої вертепу, ярмаркових балаганів, святочні, ряжені

Новорічний бал

вечірні або святкові ансамблі Haute Couture

Маскарад

видовищний, образний маскарадний костюм, виготовлений з використанням традиційних та нетрадиційних матеріалів та засобів їх обробки: казкові, літературні, історичні персонажі

Взуттєве монпансьє

одна пара святкового взуття, можливо в поєднанні з аксесуарами

ПРЕДМЕТИ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОГО ДЕКОРУ

До участі у конкурсі приймаються вироби ручної роботи новорічно-різдвяної тематики у номінаціях:

Різдвяний Вертеп (шопка)

з різних матеріалів: соломи, картону, гіпсу тощо, розміром не менше 50*50 см

Різдвяна/новорічна ялинкова іграшка

іграшки із традиційних (скло, пластик, текстиль) та будь-яких нетрадиційних матеріалів. Кількість 1-5 шт.

Новорічна ялинка

із традиційних та будь-яких нетрадиційних матеріалів

Різдвяна/новорічна листівка

сувенір (з використанням текстилю та будь-яких інших матеріалів). Напрями: триптих – 3 листівки (мала серія); дитяча листівка; комічна (з надписами та малюнками комічного змісту); листівка-поздоровлення тощо.

Пано

новорічне/різдвяне

Текстильні вироби

у новорічно-різдвяній тематиці

Нагородження: 1, 2, 3 місце за кожною з номінацій. За рішенням журі кількість призових місць в кожній номінації може змінюватись.

Призи: Безкоштовна участь у Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Печерські каштани» 2018р., нагородні дипломи та сувеніри.

Ескізи (або фото) робіт та анкету до участі у конкурсі необхідно подати до оргкомітету до 12-го грудня 2017 р.

Заявки приймаються в електронному вигляді за посиланням: http://bit.ly/Сузіря_Каштан2017

До участі в конкурсі (одного образу) з собою мати музичну фонограму (регламент виходу – 2 хв).

Оргкомітет може надати моделей, у разі необхідності.

Розклад репетицій буде надано окремо.

УЧАСТЬ у конкурсі – 100 грн. (умови здійснення оплати організатори повідомлять додатково).

Для студентів КНУТД – безкоштовно.

Оргкомітет конкурсу:

КНУТД «Студентський Будинок Моди»

Корпус 4, вул. Немировича-Данченка, 2,

м. Київ; тел.: (044) 256-21-12, (096) 281 32 70, (093)4240518