Всеукраїнська олімпіада з трудового навчання!

З метою здійснення професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти Київський національний університет технологій та дизайну проводить Всеукраїнську олімпіаду з трудового навчання (виготовлення швейних виробів) відповідно до пункту 7.7 «Правил прийому до КНУТД у 2018 р.» (схвалено Вченою Радою КНУТД від 29.11.2017 р. протокол № 3)

Олімпіада проходитиме у ІІ етапи:

І етап – дистанційний (з 11.03.2018 р. по 08.04.2018 р.);

ІІ етап – на базі Київського національного університету технологій та дизайну (20.04.2018 р.)

Переможців І етапу буде запрошено до Київського національного університету технологій та дизайну, де вони матимуть змогу пройти ІІ етап Олімпіади та ознайомитися із перевагами навчання у нашому ВНЗ та правилами прийому.

Переможцям ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади, що проводить Київський національний університет технологій та дизайну, з таких спеціальностей:

015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості),

015 Професійна освіта (Дизайн),

182 Технології легкої промисловості (Конструювання та технології швейних виробів),

182 Технології легкої промисловості (Проектування взуття та галантерейних виробів),

182 Технології легкої промисловості (Індустрія моди),

182 Технології легкої промисловості (Технології та дизайн трикотажу),

182 Технології легкої промисловості (Експертиза текстильних матеріалів та виробів)

Будуть нараховані додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета при розрахунку конкурсного балу в обсязі від 1 до 20 балів у залежності від отриманого місця.

Для участі в І етапі необхідно виконати завдання з трудового навчання (виготовлення швейних виробів), що міститься у файлі «1_етап_завдання» і надіслати на електронну адресу:

Prodanchuk05@gmail.com

або

derkach.tm@knutd.edu.ua

до 8.04.2018 р. включно.

Доступ до завдань першого етапу буде відкрито з 01.02.2018 р. на сайті КНУТД у меню «Вступнику» розділі «Олімпіада з трудового навчання – 2018».

Конкурсні завдання чекають на Вас, шановні абітурієнти!

23.01.2018