Міжкафедральний семінар з попередньої експертизи дисертаційних робіт Черниш О.В. та Дріжд В.Л.

16 лютого 2017 р. о 11.00

В конференц-залі КНУТД (1 корпус, 3 поверх) відбудеться міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.06 – Технологія полімерних і композиційних матеріалів.

Черниш Оксани Василівни

на тему: «РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЕЛЕКТРОХІМІЧНИХ КОНДЕНСАТОРІВ»

Науковий керівник:

доктор хімічних наук, професор Барсуков В’ячеслав Зіновійович, завідувач кафедри електрохімічної енергетики та хімії, КНУТД.

Рецензенти:

доктор технічних наук, професор Місяць  Володимир Петрович, професор кафедри  прикладної механіки та машин, КНУТД.

доктор фіз.-мат. наук, професор Ковальчук Олександр  Васильович, завідувач кафедри фізики КНУТД

Робота виконана у Київському національному університеті технологій та дизайну.

Дріжд Варвари Леонідівни

на тему «Вплив наноглин на вогнезахисні та експлуатаційні властивості покриттів інтумесцентного типу»

Науковий керівник:

Кандидат хімічних наук, старший науковий співробітник відділу дослідження нуклеофільних реакцій Вахітова Любов Миколаївна,  Інститут фізико-органічної хімії та вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України

Рецензенти:

кандидат технічних наук, доцент Будаш Юрій Олександрович, доцент кафедри прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон, КНУТД

доктор технічних наук, професор Плаван Вікторія Петрівна, завідувач кафедри прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон, КНУТД

Робота виконана в Інституті фізико-органічної хімії та вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України.

Секретар міжкафедрального семінару к.т.н., доц.                                                                         Н.М. Березненко

09.02.2017