Готуючи кадри, ставимо завдання зробити легку промисловість конкурентоспроможною

В газеті «Голос України» вийшла стаття ректора Київського національного університету технологій та дизайну академіка Грищенка Івана Михайловича «Навчаючи, треба ще й заробляти». Автор порушує в ній надзвичайно важливу проблему: як трансформувати університет до роботи в нових економічних умовах. За його словами, не буде ніякої реформи освіти в державі без конкретних змін на місцях.

Певний досвід в цьому університет має. Що і як зроблено, які проблеми постають на шляху реформ? Відповіді на ці та інші запитання дає академік Іван Грищенко. Він наголошує, що навчальний заклад обов’язково має йти не просто в ногу з часом, а хоча б на крок попереду – щоб вказувати напрямок руху і забезпечувати його виконання.

Завдяки зусиллям всього колективу, як свідчать рейтинги університету, це вдається.

Детальніше: http://www.golos.com.ua/article/283692

16.02.2017