Міжкафедральна співпраця

В рамках проходження навчальної практики 2016-2017 навчального року кафедрою біотехнології, шкіри та хутра та кафедрою технології та конструювання швейних виробів здійснюється міжкафедральна співпраця з підготовки колекції одягу з натурального хутра.

Відповідно до запланованих заходів, студентами 2 і 3 курсів кафедри біотехнології, шкіри та хутра проведена вичинка хутрового напівфабрикату в умовах експериментального цеху кафедри. Під час практики студенти кафедри біотехнології, шкіри та хутра отримали практичні навички з хутрового виробництва, успішно освоїли підготовчі та основні процеси вичинки натурального хутра, виконали обробку хутра, згідно запланованої кольорової гами майбутньої колекції одягу.

Студенти кафедри біотехнології, шкіри та хутра з повною відповідальністю поставилися до завдань міжкафедральної співпраці і успішно завершили її перший етап.

Зразки хутра передані кафедрі технології та конструювання швейних виробів для розробки та виготовлення колекції одягу.

Очікуємо продовження результатів співпраці, і успішної презентації колекції одягу.

13.03.2017