Шевченківські дні на факультеті ТСМ

9 та 10 березня 2017 року відбулося справжнє весняне літературно-мистецьке свято з нагоди 203-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Свято, що дає змогу розширити знання студентів про життя і творчість поета; сприяє вихованню національної самосвідомості; розвиває творчі здібності; виховує любов до національної культури, прагнення бути справжніми українцями, почуття гордості за Україну, за її національного генія та пророка – Тараса Григоровича Шевченка.

На кафедрі КТВШ проведено лекцію-зустріч під девізом "Шевченко з нами через роки і століття"

На кафедрі ПМПН пройшла Шевченкіада: літературні читання та вікторина.

Студентами факультету ТСМ підготовлені тематичні стінгазети, що розташовані у коридорах кафедр.

У стінах гуртожитку №2 відбувся творчий вечір поезії Т.Г.Шевченка. Твори цього видатного поета України із захопленням декламували студенти та викладачі факультету як українською, так і іноземними мовами (англійською, французькою, польською, білоруською).