Київський Національний Університет Технологій та Дизайну відвідала акторка студії «Мамахохотала» - Анна Гресь

Анна Гресь – акторка студії «Мамахохотала», переможниця конкурсу «Королева КПІ 2012», українська модель відвідала наш університет 14 березня та розповіла студентам про своє життя.

Анна розповіла про те, як стала акторкою студії «Мамахохотала»,  що вона любить свою роботу, але зізнається, що часом важко вчити багато тексту. Також, акторка подарувала студентам магнітики з емблемою «Мамахохотала».

Крім того, що Анна Гресь успішна модель та акторка, вона ще й відомий блогер. В цьому році стала офіційним блогером Євробачення і розповіла студентам про етапи відбору Євробачення. Анна багато подорожує світом і активно розвивається, нашим студентам порадила брати активну участь в житті університету та багато подорожувати. Адже, вона переконана, що подорожі змінюють людину в кращу сторону.

І звичайно, як справжній блогер, Анна не забула зробити пам’ятне селфі зі студентами