Толока в Маріїнському парку

Студенти разом зі студентським самоврядуванням та Еко-клубом КНУТД  взяли активну участь у толоці 18.03.2017р. в Маріїнському парку, організованої за ініціативи та безпосередньої участі голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука. Громадський захід відвідали народні депутати, депутати Київської міської ради, зірки шоу бізнесу, відомі персони: Василь Вірастюк, Андрій Джеджула, Василь Бондарчук та інші.

Наші студенти долучились до робіт на території парку, пообідали смачною солдатською кашею на безкоштовній польовій кухні, весело провели час, працюючи разом заради загальної мети - благоустрою улюбленого місця прогулянок і одного із найкрасивіших парків Києва.

Слід сказати, що члени Еко-клубу КНУТД також долучилися до толоки у Голосіївському парку. Наші студенти прибирали місцевість та саджали дерева.

Дякуємо всім учасникам толоки за активну роботу,  дружню атмосферу та веселий настрій!