На факультеті МКТ відбувся тренінг-семінар «Сучасні технології САПР і PDM для освіти»

На факультеті мехатроніки та комп’ютерних технологій відбувся тренінг-семінар "Сучасні технології САПР і PDM для освіти"  з впровадження нових технологій проектування, та підготовки виробництва в навчальний процес. В семінарі прийняли участь викладачі та студенти кафедр: Прикладної механіки  та машин; Техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів; Інформаційних технологій проектування, а також представники компанії АСКОН на чолі з генеральним директором.

Основна метою заходу – це демонстрація сучасних рішень в області тривимірного моделювання, креслярсько-конструкторської графіки, інженерних розрахунків, технологічної підготовки виробництва та управління інженерними даними для підготовки студентів.

На семінарі були розглянуті основні модулі системи автоматизованого проектування АСКОН:

– КОМПАС-3D для 3D-моделювання і розробки конструкторської документації

– APM FEM – інтегрований в КОМПАС-3D модуль аналізу на міцність;

– Artisan Rendering – фотореалістичний рендеринг;

– Розробка технологічних процесів в САПР ТП ВЕРТИКАЛЬ;

– ЛОЦМАН:PLM та ЛОЦМАН:КБ для управління інженерними даними;

– Електронний довідник конструктора;

– Довідники "Матеріали та Сортаменти" і "Стандартні Вироби" для управління нормативно-довідковою інформацією.

В ході семінару були проведені дискусії, щодо переваг та  недоліків модулів АСКОН в порівнянні з можливостями іншими системами проектування, таких як: SolidWorks, Creo PTC, CAM Works та ін.,  які уже застосовуються в навчальному процесі Київського національного університету технологій та дизайну.

По закінченню семінару було обговорено майбутню співпрацю та можливість участь студентів в літніх та зимових тренінгах школах з вивчення систем автоматизованого проектування.

Будь інженером! Без гарних інженерів ми повернулися б в печери, інженер – це творча сила.

24.03.2017