Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

26 квітня студенти та викладачі нашого університету вшанували 31рік  від чорнобильської катастрофи.  Студентське самоврядування та Еко-клуб КНУТД влаштували флешмоб у стилі Mannequin Challenge «Чорнобиль, ми пам’ятаємо».  До флешмоба приєднались понад  30  учасників.

Переглянути відео Студентського парламенту КНУТД можна на сторінці youtube:

Згодом усі охочі студенти та співробітники  університету могли приєднатись до організованої кураторами Еко-клуб КНУТД (Євгенією Романюк та Владиславою Скідан) безкоштовної екскурсії до Національного музею «Чорнобиль».

Учасники екскурсії ознайомитись з експонатами музею, чисельними документами, історичними реліквіями, унікальними відеоматеріалами та інтерактивними експонатами. Найбільші враження викликала трьохфазна діорама «Чорнобильська АЕС до, під час та після аварії».

Чорнобильська катастрофа належить до найбільших техногенних катастроф в історії людства. Вона вплинула на різні сфери життя світового співтовариства. Важливо знати якнайбільше про цю катастрофу та пам’ятати подвиг ліквідаторів.