22 травня 2017 року на факультеті РІІТ відбулася ХІІІ студентська наукова конференція «Економічні, соціокультурні, інформаційні та креативні інновації сучасного українського суспільства». Доброзичлива, дружня атмосфера, що панувала під час конференції, допомогла всебічно розкрити таланти наших студентів. Доповідачі продемонстрували не лише вміння робити ґрунтовні дослідження з обраних проблем (зокрема англійською мовою), а і створювати власні колекції костюмів, прикрас, картини тощо.

У межах проведення конференції відбулася зустріч студентів факультету РІІТ із роботодавцями Черкаської області за сприяння Черкаського районного центру зайнятості.

23 травня 2017 році відбулося заключне пленарне засідання. Переможці були нагороджені дипломами та грамотами учасників ХІІІ наукової студентської конференції в різних номінаціях.

23.05.2017