Супутні виставкові заходи, які будуть проводитись у рамках Восьмого міжнародного студентського фотоконкурсу "Гаряча Крига"

запрошує всіх бажаючих відвідати супутні виставкові заходи, які будуть проводитись у рамках

Восьмого міжнародного студентського фотоконкурсу "Гаряча Крига"

24 травня 2017 року

13.30

Семінар "Чому такі дорогі фотохудожники?"

Лектор: Мироненко Вікторія Олександрівна, доцент кафедри дизайну КНУТД, кандидат мистецтвознавства.

Місце проведення: КНУТД, навч. корпус № 1, ауд. 1-0131.

25 травня 2017 року

13.30

Семінар "Фотопоезія як засіб візуалізації слова"

Лектор: Вікторія Хоню (Осташ), кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, член Національної спілки письменників України, автор і перекладач поетичних книжок.

Місце проведення: КНУТД, навч. корпус № 1, ауд. 1-0131.

26 травня 2017 року

з 08.00 до 18.00

Фотопленер "Високий берег Дніпра"

Автобусна екскурсія по Київській області, в районі села Стайки, на правому березі Канівського водосховища. Тут знаходиться недіючий глиняний кар'єр, у народі це місце називають "Кольорові гори" за різнокольорові виходи глини. З високого берега відкривається чудовий краєвид на затоплену заплаву Дніпра з острівцями посередині.

Керівник: Потанін Станіслав Євгенійович, старший викладач кафедри дизайну КНУТД, директор "Музею фотографії КНУТД", член Національної спілки фотохудожників України.

Учасникам необхідно мати з собою зручне взуття, фотоапарати і творчий настрій для створення фотошедеврів.

Фотопленер для учасників Конкурсу є безкоштовним.

С. Стайки, на правому березі Канівського водосховища

30 травня 2017 року

11.30

Церемонія відкриття фотовиставки з кращих конкурсних фоторобіт. Місце проведення: Музей КНУТД.

12.00

Круглий стіл "Фотовідеодизайн у проектуванні сучасного музейного простору: взаємодія сфер"

Мета Круглого столу - окреслити існуючі проблеми в сучасному вітчизняному музейному дизайні, шляхи взаємодії фотовідеодизайну і музейної справи.

Коло питань для обговорення:

- вітчизняна музейна експозиція: історичний аспект;

- музейна експозиція як вид художньої творчості;

- фотовідеодизайн у розбудові експозиційного ансамблю;

- сучасний музейний дизайн: світовий досвід;

- мультимедійні технології у визначенні дизайну музейних експозицій.

У Круглому столі візьмуть участь фахівці дизайну, музейної справи, вчені в галузі музейного дизайну, історики, мистецтвознавці, викладачі і студенти вишів з різних регіонів України.

Місце проведення: КНУТД, навч. корпус № 1, конференц-зал.

14.30

Нагородження лауреатів Конкурсу.

Місце проведення: КНУТД, навч. корпус № 1, конференц-зал.

Щодо участі у фотопленері необхідно повідомити до 25 травня 2017 року!

Оргкомітет Міжнародного студентського фотоконкурсу "Гаряча Крига": КНУТД, кафедра дизайну.

Адреса: Україна, 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, навч. корпус № 1, каб. 1-0383.

Тел.: (044) 256 84 79.

Сайт: https://knutd.edu.ua/, https://knutd.edu.ua/hot-news/10273/

Адміністратори Конкурсу: Жиленко Ірина Сергіївна – 067 389 63 73;

Потанін Станіслав Євгенійович – 067 509 43 93.

Генеральний спонсор: Почесний Доктор КНУТД, професор Херш Чадха

Офіційний спонсор: Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс

Інформаційні спонсори:  Українське національне інформаційне агентство "УКРІНФОРМ",

Веб-портал "Музейний простір"