Міжкафедральний семінар з попередньої експертизи дисертаційної роботи Гречаник Ю.В.

МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР

для проведення попередньої експертизи дисертацій за спец. 05.18.18 – технологія взуття, шкіряних виробів і хутра

(Спеціалізована вчена рада Д 26.102.03)

26 червня 2017 року о 15-00 на кафедрі КТВШ в аудиторії 2-0406, 2 корпус відбудеться міжкафедральний науковий семінар з розгляду та обговорення дисертаційної роботи:

ГРЕЧАНИК ЮЛІЇ ВОЛОДИМИРІВНИ на тему «Розробка технології виготовлення взуття з покращеними біоцидними властивостями», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.18 – технологія взуття, шкіряних виробів і хутра.

Місце роботи здобувача: старший лаборант кафедри прикладної екології, технології полімерів та хімічних волокон Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Науковий керівник: Козарь Оксана Петрівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри конструювання і технології виробів із шкіри Київського національного університету технологій та дизайну.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Коновал Віктор Павлович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри конструювання і технології виробів із шкіри Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Касьян Едуард Євгенійович,  доктор технічних наук, професор, професор кафедри біотехнології, шкіри та хутра Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Міжкафедральний науковий семінар організовує кафедра конструювання і технології виробів зі шкіри КНУТД.

Голова міжкафедрального наукового семінару, д.т.н., професор, професор кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів КНУТД Панасюк І. В.

Секретар міжкафедрального наукового семінару, к.т.н., доцент кафедри конструювання і технології виробів зі шкіри КНУТД Бабич А. І.

Голова семінару

доктор технічних наук, професор