Вітаємо колектив університету з успішним проходженням зовнішнього незалежного оцінювання та отриманням сертифікату з якості!

Вітаємо колектив університету

Цей сертифікат засвідчує, що якість організації та здійснення освітньої діяльності та надання освітніх послуг
Київським національним університетом технологій та дизайну здійснюється згідно з чинними нормативними документами
та відповідає вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 «Стандарти управління якістю. Вимоги»
(IDT, ISO 9001:2015).

Головною метою постійного поліпшення якості освітніх послуг, що надаються Київським національним університетом технологій та дизайну є підвищення конкурентоспроможності його випускників на ринку праці в Україні та за її межами. З цією метою в Університеті впроваджено систему управління якістю, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

В період з 30 червня по 06 липня 2017 року Університет успішно пройшов зовнішній аудит. Аудит провели експерти сертифікаційного центру «СТАНДАРТ». Після завершення аудиту експерти відзначили, що побудована в університеті система управління якістю повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Отримання Університетом національного сертифікату відповідності системи управління якістю вимогам стандарту ISO 9001:2015 незалежного сертифікаційного центру гарантує споживачам освітніх послуг, що у Київському національному університеті технологій та дизайну:

• працює висококваліфікований колектив науково-педагогічних та адміністративних працівників;
  • процеси, пов'язані з наданням освітніх послуг, виконуються на високому рівні;
  • розроблено нормативно-правовий інструментарій системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності: положення та інструкції, задокументовані і відомі персоналу;
  • існують засоби контролю систем менеджменту якості, які добре відрегульовані і підтримуються в робочому стані.

10.07.2017