КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»

Переможниця конкурсу молодих дизайнерів Марія Норець розповіла, як подолати сумніви та запустити власний бренд

«Крізь сотні сумнівів я йду до тебе» - життєве кредо переможниці конкурсу молодих дизайнерів Марії Норець

Щорічно в рамках тижня моди Odessa Holiday Fashion Week оргкомітет Ukrainian Fashion Week проводить конкурс молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє» inspired by Pepsi, який є трампліном для молодих і амбітних дизайнерів, які мріють підкорити український і світовий подіум. Цього року переможницею стала Марія Норець, студентка Київського національного університету технологій та дизайну, з колекцією «Я йду до тебе», присвяченій українським поетам. В якості призу вона отримала можливість взяти участь в програмі «Нові імена» в рамках весняно-літнього сезону Ukrainian Fashion Week та спеціальний грант від Єлизавети Юрушевої, власниці Fairmont Grand Hotel Kyiv, що дозволяє покрити витрати на виробництво наступної колекції.

В Марії було взято інтерв’ю, в якому вона розповіла про свої перші кроки у світ дизайну одягу; дала відповідь на питання, що означає назва переможної колекції «Йду до тебе»; поділилась інформацією про свою майбутню колекцію «Нові імена» та про цілі, що стоять попереду, а також назвала бар’єри, які ускладнюють реалізацію себе як талановитого дизайнера одягу.

Для перегляду повного інтерв’ю перейдіть за посиланням.

Бажаємо Марії натхнення, креативних ідей та ще більше здобутків в кар’єрі та житті!

21.07.2017