Іноземні студенти підготували подарунок до Дня Незалежності України

До Дня Незалежності Український державний центр міжнародної освіти МОН разом із українськими університетами підготував маленький сюрприз.

З Днем Незалежності Україну привітали іноземні студенти, які представляють 11 країн світу і навчаються у Києві, Харкові, Львові, Івано-Франківську, Новому Розділі. А читають вони найбільш знаковий і найбільш проникливий вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну».

Щоб переглянути відео-привітання перейдіть за посиланням: https://www.facebook.com/studyinukraine.gov.ua/videos/1676843099025057/

Це студенти Івано-Франківського національного університету нафти і газу (Ірина Литвин), Національного фармацевтичного університету (Ігор Сенюк, Олена Скрипник), НУ «Львівська політехніка» (Володимир Пелех), Київського національного університету технологій та дизайну, ДВНЗ «Університет банківської справи» (Олексій Другов), Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна (Олександра Дяченкова, Денис Шиманський), а також Польського культурно-освітнього центру ім. Кароліни Лянцкоронської.

Зі Святом! З Днем Незалежності всіх вас, друзі! З Днем Незалежності, Україно!

29.08.2017