Захист дисертації в Спеціалізованій вченій раді Д 26.102.03

7 вересня 2017 року в четвер о 10 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 відбудеться прилюдний захист дисертації СКІДАН Олени Валентинівни на тему: «Удосконалення процесу проектування верху взуття для школярів на основі модульної трансформації» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.18 – Технологія взуття, шкіряних виробів і хутра.

Науковий консультант доктор технічних наук, професор Коновал Віктор Павлович, професор кафедри конструювання і технології виробів із шкіри КНУТД, офіційні опоненти доктор технічних наук, професор Ліщук Віктор Іванович, генеральний директор АТ «Чинбар»; кандидат технічних наук, доцент Сангінова  Ольга Вікторівна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доцент кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів.

Захист відбудеться в конференц-залі  1-го корпусу.  Запрошуються всі бажаючі. З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці КНУТД.