Прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук

5 жовтня 2017 р. о 10-00 в конференц-залі КНУТД (1 корпус, 3 поверх) відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук

Будаша Юрія Олександровича на тему «Наукові основи технологій полімерних композиційних і волокнистих матеріалів з прогнозованою структурною гетерогенністю» за спеціальностями: 05.17.15. – технологія хімічних волокон; 05.17.06 – технологія полімерних і композиційних матеріалів.

Науковий консультант:

Плаван Вікторія Петрівна, доктор технічних наук, професор,

завідувач кафедри прикладної екології, технології полімерів та хімічних волокон Київського національного університету технологій та дизайну, МОН України.

Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України

Офіційні опоненти:

Ступа Володимир Іванович, доктор технічних наук, професор, професор Чернігівського інституту імені Героїв Крут, Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Чернігів).

Ващенко Юрій Миколайович, доктор технічних наук, професор, завідувач  кафедри хімії та технології переробки еластомерів, Український державний хіміко-технологічний  університет (м. Дніпро).

Мамуня Євген Петрович, доктор фізико-математичних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу полімерних композитів, Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України (м. Київ).

Секретар  спеціалізованої

вченої ради, к.т.н., доц.                                                            Н.М. Березненко