Студенти КНУТД – бронзові призери чемпіонату України з спортивного туризму

Вітаємо студентів КНУТД з бронзовими медалями Чемпіонату України з туристських спортивних походів та отриманням  звання кандидату в майстри спорту України.

Студентка гр. БДі 4-13 Макаренко Анастасія та студентка гр.БПТ-13 Стахів Христина займаються 3-й рік гірським спортивним туризмом в туристичному клубі «Крокус». В свій вільний час на канікулах вони регулярно ходили в спортивні категорійні походи. За досить невеликий термін перебування в клубі дівчата отримали технічний досвід для походів найвищої категорії складності. Це дало їм змогу в складі групи туристів з 8 чоловік туристичного клубу «Крокус» прийняти участь в гірському поході п’ятої категорії складності в районі масиву Качкар, (центральна частина Понтійського хребта, північний-схід республіки Туреччина).

Маршрут довжиною 165 км був пройдений групою за 21 день. Сумарний перепад висот 23 320 м: набрано 10 570 м, скинуто 12 750 м. Середня висота ночівлі 2 988 м. Навішено перил на підйом 32 (по 50 м) = 1 600 м., навішено перил на спуск 55 (по 50 м) = 2 750 м - всього 87 (по 50 м) = 4 350 м. Пройдено перевалів: - 21.

Звіт про гірський похід прийняв участь у Чемпіонаті України з туристських спортивних походів. Похід, який пройшли Настя та Христина, посів 3-тє місце серед походів 5 - 6 кат. складності. За результатами чемпіонату дівчата отримали звання КМСУ наказ №560 ДОН МС КМДА.

До речі, туристичний клуб «Крокус» розпочинає свою діяльність при КНУТД. Запрошуємо всіх бажаючих до занять спортивним туризмом! За довідками звертатись на кафедру фізичного виховання та здоров’я.

26.09.2017