В’єтнамський студент повернувся у рідне гніздо полковником

Вересень став урожайним у Київському національному університеті технологій та дизайну. Побували представники ОАЕ, Китаю. І ось чергова зустріч. В університет через 33 роки після випуску завітав Чан Ван Бао.

Отримані в КНУТД знання сприяли його успішній кар’єрі на Батьківщині. Служив в армії. Займався питаннями тилового забезпечення. Зокрема, за його участі було оновлено військову форму В’єтнамської армії.

– Я щасливий, що вчився у Київському національному університеті технологій та дизайну, – каже гість. Отримані тут знання допомогли в життєвому становленні, конкурувати із зарубіжними спеціалістами, це ствердять й інші в’єтнамці, що закінчили КНУТД. Спасибі за науку, щирість і сердечність.

– Я дуже хотів знову побувати в університеті і щасливий, що мрія здійснилась.

Гість ознайомився з університетом, зустрівся з викладачами.

Ректор КНУТД академік Іван Михайлович Грищенко розповів про сьогодення навчального закладу, побажав Чан Ван Бао успіхів.

Гість, у свою чергу, запевнив, що пропонуватиме у В’єтнамі КНУТД як університет, що входить до ТОП-100 кращих дизайнерських шкіл світу.

28.09.2017