#ФОТОСУШКАКНУТД – грандіозний проект, який залучає, об’єднує, створює!

У парку Київського національного університету технологій та дизайну відбулася перша «фотосушка» – виставка фотографій просто неба. Фундамент закладено, і зроблено це на славу!

Проект було підготовлено в колаборації студентського самоврядування та керівництва КНУТД. На найвищому рівні оформлено 3 фотозони, надано музичний супровід, залучено значну кількість студентів-волонтерів до організаторської роботи.

Участь у проекті брала велика кількість студентів. У кожній номінації було представлено декілька десятків робіт.

Не зважаючи на прохолодну погоду, атмосфера була святковою, теплою і дружньою. Студенти, викладачі, керівництво університету та пересічні прохожі із задоволенням брали участь у голосуванні, робили фото на згадку. Організатори пригощали усіх зігріваючими напоями та смачним печивом.

До заходу були залучені викладачі, які пояснювали учасникам проекту недоліки та вдалі моменти у їх роботах.

Величезний обсяг роботи виконано усіма, хто був залучений до проекту. І тому, як результат, маємо яскраве, енергійне, динамічне свято молоді та фотографії.

І, справді: «КНУТД, Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ!». Таких проектів, які дають можливість студентам та викладачам спілкуватись в одній площині, повинно бути більше.

Бажаємо нових ідей та натхнення на їх втілення!

28.09.2017