Успіх Всеукраїнської правової науково-практичної конференції за участю урядових посадовців вищого рівня та метрів юриспруденції!

У Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Правова система України: проблеми та перспективи». Конференція присвячена актуальним проблемам реформування сучасного законодавства України. В конференції прийняли участь 150 осіб.

З вітальним словом від університету виступив Каплун В.В., д.т.н., професор, проректор Київського університету технологій та дизайну.

Конференцію відкрила декан факультету підприємництва та права Ганущак- Єфіменко Л.М.

Запрошені почесні гості:  Мазурок Володимир Антонович,  проректор національної школи суддів України, Заслужений юрист України; Шкляр Сергій Володимирович, к.ю.н., заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби України; Голомша Микола Ярославович, Заслужений юрист України, член Головної ради товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка; Пухкал Олександр Григорович, д.н.д.у., професор Національної академії при Президентові України розглянули актуальні питання та перспективи розвитку національної правової системи України.

Цікаві питання у своїх доповідях підняли  Павлов Сергій Сергійович, к.ю.н., професор кафедри права Вінницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом та Чефранов Андрій Борисович, здобувач наукового ступеня к.ю.н. кафедри нотаріату, виконавчого процесу та адвокатури Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка.

Виступ Шкляра С. В.

Виступ Голомші М. Я.
Доповідь Мазурка В.А.

Виступ Пухкала О.Г.

Президія

Дякуємо всім учасникам конференції за плідну наукову співпрацю!

03.10.2017