Ярмарок професій – 2017

У м. Ірпінь відбувся «Ярмарок професій – 2017», на який були запрошені найкращі навчальні заклади України.

Центр доуніверситетської та індивідуальної освіти разом з факультетом економіки та бізнесу і факультетом  хімічних і біофармацевтичних технологій Київського національного університету технологій та дизайну ознайомив учнів випускних класів з інформацією щодо можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальному закладі; про підготовчі курси, умови навчання на  перспективних спеціальностях усіх  факультетів та вартості навчання.

Студенти коледжу КНУТД провели майстер-клас візажу та зачісок.

За активну участь у профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді випускних класів Київський національний університет технологій та дизайну отримав подяку від Ірпінського міського центру зайнятості.

29.09.2017