Студенти факультету підприємництва і права відвідали виставку новітніх тенденцій в інтер'єрі «Design Living Tendency»

Студенти факультету підприємництва та права стали учасниками найбільшої в Україні виставка новітніх тенденцій в інтер'єрі, яка відбулась 27-30 вересня. Щорічно, восени до Києва приїжджають фахівці з усіх регіонів України для того, щоб ознайомитися з новими колекціями, інноваційними рішеннями і трендами, представленими провідними українськими і зарубіжними компаніями.

Студенти мали можливість не тільки ознайомитись з новітніми тенденціями в сфері дизайнерських рішень, а й оцінити якість та нестандартність в оформленні виставкових стендів, професіоналізм та комунікабельність персоналу по залученню потенційних клієнтів. Особливо цікавою така інформація є для майбутніх випускників спеціальності «Менеджмент» за освітньою програмою «Виставковий бізнес».

29.09.2017