Вітаємо переможців Фотосушки-2017!

У залі засідань Вченої Ради відбулось нагородження студентів, чиї роботи отримали призові місця у конкурсі Фотосушка 2017, а також відзначили найактивніших волонтерів, які доклали неабияких зусиль для проведення фестивалю.

Студентське самоврядування, студентська профспілка студентів та керівництво університету вперше провели фестиваль на новому рівні – свято фотографії, музики та спілкування. Слід відзначити, що кількість схвальних відгуків про #ФОТОСУШКА від студентства та викладачів сягнула неймовірно високої позначки.

Метою заходу було привернення уваги до мистецтва фотографії, можливість митців знайти однодумців, обговорити фото із професіоналами, та, звісно, участь у конкурсі. Рівень проведеного заходу досягнув позначки  «Фестиваль», коли до концепції було додано фотозони: найбільш популярною були фотозона Instagram та хештеги, пов’язані з університетом.

Треба сказати, що популяризація університету в соціальних мережах мала свій ефект: кількість хештегів #КНУТД, #KNUTD в мережі Instagram та Facebook значно зросла.

Конкурс на кращі фотографії був поділений на 8 номінацій, загалом було представлено понад 500 фотографій. Окрему подяку слід висловити кафедрі Дизайну, завідувач та викладачі якої, підтримали ініціативу студентства та допомогли у підготовці та проведенні конкурсу.

ПЕРЕМОЖЦІ

Номінація композиція:

1 місце – Смоленська Б.І. БВ-16;

2 місце – Шульга А. БДweb-16;

3 місце – Гужва Єлизавета БІТ-17.

Номінація пейзаж:

1 місце – Самоладас Аліка, БШ-17;

2 місце – Юрчак Інна, БДф-14;

3 місце – Вистороп Вероніка, БІТ-17.

Номінація макро:

1 місце – Янович Богдан;

2 місце – Губа Мар’яна;

3 місце – Хворостяна Юлія.

Номінація street style:

1 місце – Котнєвіч Діана;

2 місце – Кочкіна Анастасія, БІТ-17;

3 місце - Перейма Юлія

Номінація ч/б:

1 місце – Тірон Дмитро, БА1-15;

2 місце – Терешина Олена, БДф-14;

3 місце – Романовський Станіслав, БЕЕ-14.

Номінація портрет

1 місце – Сашок, БДр-17;

2 місце – Різніченко Валерія, БДф-16;

3 місце – Кочкіна Анастасія, БІТ-17.

Номінація репортаж

1 місце – Маренич Марія, БІТ-17;

2 місце – Гужва Єлизавета, БІТ-17.

Номінація художнє фото

1 місце – Бернацька Яна, БДі3-16;

2 місце – Степанович, БДф-15;

3 місце – Смоленська Б.І., БВ-16.

Перші місця у номінаціях були нагороджені USB-флешками на 16Гб та сертифікатами на двох у розважальні зони Dream Town. Гран-прі виборола Шульга Анастасія, яка отримала Powerbank та сертифікати на двох до аквапарку Dream Town.

Студентське самоврядування висловлює подяку керівництву університету за постійну підтримку в усіх заходах!