Іноземні студенти прийняли участь в Святі дружби народів OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL-2017

7 жовтня відбувся четвертий фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL-2017, який представив у різних проявах культуру близько 40 країн світу за участі 35 посольств іноземних держав і діаспор.

Іноземні студенти мали можливість  познайомитися з культурою народів світу: Австралії, Азербайджану, Аргентини, Вірменії, Бангладеш, Білорусі, Болгарії, Гани, Гвінеї, Німеччини, Греції, Індонезії, Індії, Іраку, Ірану, Казахстану, Камеруну, Кенії, Кореї, Киргизстану, Лівану, Малайзії, Молдови, ОАЕ, Пакистану, Румунії, Сирії, Судану, Таджикистану, Туркменістану, Угорщини, України, Узбекистану, Чорногорії, Японії, ромської, гавайської, і кримськотатарської культурами і багатьма іншими.