Міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук КУЛІК Т.І.

16 листопада 2017 р. о 12.00

в ауд. 2-0406 (кафедра КТВШ) відбудеться міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.18.18 – Технологія взуття, шкіряних виробів і хутра докторанта кафедри електромеханічних систем

КУЛІК Тетяни Ігорівни

на тему «РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ ТЕХНОЛОГІЇ ЛИТТЯ ВЗУТТЄВИХ ВИРОБІВ ІЗ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ»

Науковий консультант:

Злотенко Борис Миколайович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри електромеханічних систем КНУТД.

Рецензенти:

Коновал Віктор Павлович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри конструювання і технології виробів із шкіри Київського національного університету технологій та дизайну;

Данилкович Анатолій Григорович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри біотехнології, шкіри та хутра Київського національного університету технологій та дизайну;

Чупринка Віктор Іванович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри інформаційних технологій проектування Київського національного університету технологій та дизайну.

Голова міжкафедрального наукового семінару, д.т.н., професор, завідувач кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів КНУТД Панасюк І. В.

Секретар міжкафедрального наукового семінару, к.т.н., доцент кафедри конструювання і технології виробів зі шкіри КНУТД Бабич А. І.