Подяка Київському національному університету технологій та дизайну від організатора «Fashion Film Festival»

Київський національний університет технологій та дизайну завжди готовий підтримувати проекти, фестивалі та заходи, що мають на меті розвивати таланти та креативність молоді. Одним із таких став 3-й Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів про моду «FFF-2017». Подія такого масштабу неодноразово відбувається у стінах нашого університету, і це не випадково, адже на сьогодні Київський національний університет технологій та дизайну готує фахівців не лише у сфері моди, дизайну, комп’ютерних технологій, економіки, юриспруденції, фармації та інноваційних технологій, а й виховує майбутніх митців кіноіндустрії. Студенти кафедри дизайну, як результат засвоєння дисципліни «Режисура зйомки і монтажу», представили власні роботи: «Cікорський: Крила мрії», автор Ольга Петрова та «Посмішка», автор Анна Полівчук.

Така співпраця має на меті популяризацію естетичного розвитку як студентів, так і працівників нашого навчального закладу.

Університетська спільнота вдячна за довіру та можливість бути частиною величної місії кіно про моду.