ХХІІ Спартакіада Печерського району «Під золотими куполами Печерська»

Формування корисних звичок розпочинається з духу, а потім уже тіла. Спортивні змагання – один із різновидів загартування особистості.

В актовому залі нашого Університету відбулося урочисте відкриття ХХІІ Спартакіади Печерського району «Під золотими куполами Печерська» серед студентів. Як і завжди, Спартакіада розпочалася з привітання. Представник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Печерської районної у місті Києві державної адміністрації Карпенко Т.В. звернулася до учасників з привітальним словом.

Також виступили проректори Київського національного університету технологій та дизайну: Вітковський С.І. та Чабан В.В.

Спартакіада розпочалася з настільного тенісу. Участь брали 8 команд вищих навчальних закладів району.

Головний суддя змагань – старший викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я КНУТД Черновський С.М.

Бажаємо учасникам міцного здоров’я та незламності на шляху до перемог.