Наші випускники серед переможців VІІІ церемонії BFA

Університетська спільнота Київського національного університету технологій та дизайну вітає своїх випускників з перемогою у VІІІ церемонії BFA (BEST FASHION AWARDS – єдина професійна премія в галузі моди в Україні, започаткована 2010 року):

ВІТАЄМО!

Олександра Каневського (sasha.kanevski) з перемогою в номінації «Найкращий дизайнер чоловічого одягу»

Івана Фролова (FROLOV) з перемогою у номінації «Найкраща fashion-постановка»

Андре Тана відзначено за унікальний комерційний успішний проект, який реалізовано в Україні – «бізнес-прорив».

До числа номінантів також увійшли випускники Київського національного університету технологій та дизайну: Лілія Пустовіт (номінація «Найкращий дизайнер жіночого одягу») та Жан Гріцфельдт («Найкращий дизайнер чоловічого одягу»).

Ми пишаємось Вами! І бажаємо нових перемог та креативних ідей. А сьогоднішнім студентам рекомендуємо брати приклад з таких талановитих та цілеспрямованих людей на шляху реалізації своїх мрій та цілей.

Інформаційне джерело: http://fashionweek.ua/news/ukrainian/ogolosheno-peremozhc%D1%96v