Повідомлення про прилюдний захист дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.06 здобувача Омельченко Г.В.

28 листопада 2017 р. о 1000

у конференц-залі КНУТД (ауд. 1-0114) на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.06

відбудеться прилюдний захист дисертації

аспіранта кафедри ергономіки і проектування одягу КНУТД

Омельченко Ганни Віталіївни

на тему: «УДОСКОНАЛЕННЯ ДИЗАЙН-ЕРГОНОМІЧНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ДИТЯЧОГО ОДЯГУ ДЛЯ РОЛЕРІВ»,

поданої на здобуття наукового ступеня

кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.19 – технологія текстильних матеріалів, швейних і трикотажних виробів

Науковий керівник:   д.т.н., проф. Колосніченко Марина Вікторівна,

декан факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну

Офіційні опоненти:    д.т.н., проф. Третякова Лариса Дмитрівна,

професор кафедри охорони праці,  промислової та цивільної безпеки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

к.т.н., с.н.с., Омельченко Василь Дмитрович,

головний науковий співробітник Державного підприємства «Київський науково-дослідний інститут текстильно-галантерейної промисловості»

З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці КНУТД (2-й поверх, корп. 1).