Повідомлення про прилюдний захист дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.02 здобувача Залюбовського М.Г.

28 листопада 2017 року о 1000

У конференц-залі КНУТД на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.02

відбудеться прилюдний захист дисертації

аспіранта кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів

Київського національного університету технологій та дизайну

ЗАЛЮБОВСЬКОГО МАРКА ГЕННАДІЙОВИЧА

на тему: "Вдосконалення машин зі складним рухом робочих ємкостей для обробки деталей легкої промисловості",

поданої на здобуття наукового ступеня

кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.10 ‒ машини легкої промисловості

Науковий керівник:

доктор технічних наук, професор ПАНАСЮК Ігор Васильович, завідувач кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів Київського національного університету технологій та дизайну.

Офіційні опоненти:

доктор технічних наук, професор ЩЕРБАНЬ Юрій Юрійович, завідувач кафедри технології легкої промисловості ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості".

кандидат технічних наук, професор КАРМАЛІТА Анатолій Костянтинович, професор кафедри машин та апаратів Хмельницького національного університету.

З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці КНУТД (1-й корпус, 2-й поверх).