Представництво КНУТД на міжнародному форумі з якості

У Національному органі стандартизації ДП «УкрНДНЦ» відбулась міжнародна науково-практична конференція «Інфраструктура якості: перспективи та тенденції розвитку».

Учасників і гостей конференції привітав заступник генерального директора ДП «УкрНДНЦ» Олександр Кир’янов.

В президії конференції ректор інституту підготовки фахівців Національного органу стандартизації Ольга Демиденко та декан факультету МКТ КНУТД Микола Зенкін.

З викладенням сучасної концепції розвитку забезпечення якості в Україні витупив Президент української асоціації якості, академік УАН Петро Калита. Активну участь у форумі взяли представники КНУТД д.т.н., професор Ігор Панасюк, к.т.н., доцент Світлана Демішонкова.

Під час конференції відбулось обговорення сучасного стану та перспектив забезпечення якості в освіті України.

Сертифікати учасникам конференції вручив заступник генерального директора ДП «УкрНДНЦ» Олександр Кир’янов.