SALO FEST – вдалий старт презентації освітньої програми "Підприємництво в готельно-ресторанному бізнесі"

18 листопада у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся День відкритих дверей, в рамках якого стартував фестиваль сала для майбутніх абітурієнтів та запрошених гостей. На випускників шкіл та їхніх батьків чекав смачний сюрприз, запропонований студентами-першокурсниками освітньої програми "Підприємництво в готельно-ресторанному бізнесі" SALO FEST.

В рамках профорієнтаційної роботи факультету підприємництва та права випускники шкіл м. Києва та Київської області отримали запрошення, виконані в креативній формі:

Гостей, які завітали на день відкритих дверей, привітали студенти-першокурсники освітньої програми "Підприємництво в готельно-ресторанному бізнесі" та запропонували різні смаколики, приготовані та презентовані власноруч.

22.11.2017