Міжнародна співпраця Київського національного університету технологій та дизайну з Університетом прикладних наук Кайзерслаутен, Німеччина

В рамках договору про співробітництво між Київським національним університетом технологій та дизайну та Університетом прикладних наук Кайзерслаутен (м. Пірмазенс, Німеччина) університет відвідала делегація з Німеччини. У складі професори Рюдігер Грахт (Логістика, транспорт), Олександр Лавров (Логістика, інформаційні технології), Йенс Шустер (Технології виготовлення пластмас), Крістіан Шварц (Технології виготовлення взуття і шкіри).

Київський національний університет технологій та дизайну на зустрічі представляли: професор Гаркавенко С. С., професор Чабан В. В., доцент кафедри КТВШ Щуцька Г. В. та аспірантка кафедри КТВШ Стецюк І. О.

Під час візиту делегація з Німеччини відвідала Дизайн-студію взуття (Shoe Design Studio КНУТД). (з ліва на право: проф. Олександр Лавров, доц. Щуцька Г. В., проф. Рюдігер Грахт, проф. Чабан В. В., Крістіан Шварц, проф. Гаркавенко С. С., проф. Йенс Шустер)

Під час візиту представники Університету прикладних наук Кайзерслаутен (Німеччина) відвідали «Лабораторію навчальної, виробничої практики та наукових досліджень» кафедри Конструювання та технології виробів із шкіри.

Представники делегації з Німеччини ознайомилися з роботами студентів кафедри Конструювання та технології виробів із шкіри.

Результатом успішної співпраці стало стажування аспірантки кафедри конструювання та технологій виробів із шкіри Стецюк Ірини Олексіївни в Університеті прикладних наук Кайзерслаутен, м. Пірмазенс.

Протягом стажування вивчалися документи системи якості та сертифікації продукції легкої промисловості європейського об’єднання CADS. Організація CADS досліджує наявність шкідливих речовин в взутті та запобіганню подальшого використання цих речовин при виробництві взуття. Проводились експериментальні дослідження в лабораторії відділу «Технології виготовлення взуття і шкіри».

Отриманий сертифікат став підсумком успішного стажування аспірантки кафедри КТВШ Стецюк І. О. в Університеті прикладних наук Кайзерслаутен (м. Пірмазенс, Німеччина)