Презентація освітніх програм факультету підприємництва та права на дні відкритих дверей 16. 12. 2017 р.

Свято отримання особистого спілкування з Святим Миколаєм, організоване студентами освітньої програми «ІТ-підприємництво» «Отримай листа від Святого Миколая».

16 грудня в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся День відкритих дверей, в рамках якого розпочався фестиваль для майбутніх абітурієнтів та запрошених гостей.

Випускників шкіл та їхніх батьків чекали сюрпризи організовані студентами освітньої програми "ІТ-підприємництво"

В рамках профорієнтаційної роботи факультету підприємництва та права випускники шкіл м. Києва та Київської області отримали запрошення, виконані у креативній формі:

Гостей, які прийшли на день відкритих дверей, привітав особисто Святий Миколай та студенти факультету підприємництва та права.

Кожен з відвідувачів отримав особистого листа від Святого Миколая:

та звернувся до нього з проханням щодо виконання найпотаємнішої мрії

19.12.2017