СВЯТКУВАННЯ НОВОГО 2018 РОКУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

На факультеті МКТ відбулося святкування Нового 2018 року.

До співробітників факультету приєдналося керівництво університету.

Співробітників факультету привітав Голова Вченої Ради університету академік Іван Михайлович Грищенко.

До привітань і побажань приєдналися в.о. ректора університету професор Каплун В.В. ,проректори  Гаркавенко С.С. та Чабан В.В.

Декан факультету професор Зенкін М.А. представив новий слоган факультету, який був одним з перших у складі інституту у далекому 1930 році: «Були першими – залишаємось кращими».

Всі присутні отримали новорічні сувеніри з емблемою факультету та новим слоганом.

Гостей свята привітали актори аматори (виступає заступник декана факультету доцент  Демішонкова С.А.) та професійні актори.

Протягом святкового вечора з нами були Заслужені артисти України Юрій та Валента Коржови, а також Роман Коржов і група «Циганські зірки», запальні пісні і танці яких не залишили нікого байдужими!

Керівництво та співробітники факультету МКТ від щирого серця бажають всім колегам, співробітникам університету, їх рідним та близьким  у Новому 2018 році щастя, здоров'я, успіхів, удачі, любові!

З НОВИМ 2018 РОКОМ!

26.12.2017