Новий рік на факультеті підприємництва та права

В останні дні року кожен факультет університету намагається долучити свій голос до загальної симфонії свята, зробити яскравішим наше спільне життя. Новорічне свято із нагоди прийдешнього Нового року відбулося на факультеті підприємництва та права.

Привітання з Новим Роком

На свято завітало керівництво університету: ректор академік Грищенко І.М., проректори Гаркавенко С.С. та Чабан В.В.

І, звичайно, яке Новорічне свято без веселих конкурсів та пам’ятних подарунків.

Веселі конкурси та змагання

Учасники новорічного дійства поринули в атмосферу радості та казки, зарядилися позитивом та бадьорістю. Окрім того, студенти та викладачі факультету були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Музичне привітання від студентів ФПП

Музичний супровід забезпечував Твердий М.

Музичні подарунки від талановитого Твердого М.

Сніжинки у повітрі, яскрава ялинка, маскарадні костюми, аромат мандаринів, подарунки та посмішки на обличчях створили на святі незабутню казкову атмосферу.

Користуючись нагодою, колектив ФПП вітає усіх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, і як писав Іван Франко:

З Новим роком, браття милі,

В новім щастю, в новій силі

Радісно вітаю вас

І бажаю, щоб в здоров’ю,

В мирі, з братньою любов’ю,

Відтепер ішов нам час.

Щирій праці Бог поможе!

Дай вам Боже все, що гоже!

Отож, вітаємо всіх з Новим роком та святами!!  Бажаємо всім миру, добра та здоров'я. Нехай всі Ваші мрії здійсняться.

15.01.2018