Урочисте нагородження наших іноземних студентів у МОН

У Міністерстві освіти і науки України нагородили переможців Конкурсу творчих робіт серед іноземних студентів про освіту в Україні.

Привітав студентів заступник Міністра освіти і науки Роман Греба та Олена Шаповалова директор міжнародного центру міжнародної освіти.

Київський національний університет технологій та дизайну пишається своїми талановитими переможцями. До їх числа увійшли:

студентка Зехрі Мелікзаде, яка здобула перше місце за конкурсну відеороботу;

студент Ено Джежідіах, який розділив друге місце з відео- та фотороботою відповідно.

«Для мене Україна – країна можливостей, гостинних та відкритих людей, а ще цікавої культури», – розповів Ено Джежідіах.

Бажаємо нашим студентам нових звершень та успіхів у навчанні!

Детальніше: https://mon.gov.ua/ua/news/u-mon-nagorodili-peremozhciv-konkursu-sered-inozemnih-studentiv-pro-osvitu-v-ukrayini.