Прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук Кононенко Г. І.

Прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук відбудеться 6 березня 2018 року об 11-00 годині у конференц-залі КНУТД, I корпус, 1-й поверх, ауд. 1-0114:

1. КОНОНЕНКО ГАННИ ІГОРІВНИ на тему „Управління конкурентними перевагами підприємств швейної промисловості” за  спеціальністю   08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

Науковий керівник: Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну  МОН України.

Офіційні опоненти: Драган Олена Іванівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри управління персоналом та економіки праці Національного університету харчових технологій МОН України;

Венгер Віталій Васильович, кандидат економічних наук,  доцент, провідний науковий співробітник відділу секторальних прогнозів та кон’юнктури ринків Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України»

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05

Чубукова О.Ю.