Програма Європейського Союзу Erasmus+ в КНУТД

2 лютого 2018 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся семінар в рамках виконання проекту KA107 – «Higher education student and staff mobility between Programme and Partner Countries» за програмою Erasmus+, що виконується факультетом хімічних та біофармацевтичних технологій. Семінар відбувся за участі співвиконавців проекту: професора Geert Potters (Antwerpen Maritime Academy, Belgium), Суслової Ольги Сергіївна (КНУТД), Мошинець Олени Володимирівни (Інститут молекулярної біології НАН України).

Після вступного привітання декана факультету Баули Ольги Петрівни, слово було надано професору Geert Potters. На розсуд присутніх на семінарі професор представив доповіді «Особливості підготовки фахівців в Бельгії» та «Завдання та шляхи їх реалізації в рамках виконання проекту. Професор зазначив, що основні завдання проекту передбачають професійну мобільність студентів та викладачів КНУТД з метою ознайомлення з сучасними прийомами викладання, інтеграції представників української школи в європейську та культурного обміну. Доповіді викликали жвавий інтерес та дискусію. Після семінару відбулася змістовна екскурсія навчально-науковими лабораторіями кафедр факультету хімічних та біофармацевтичних технології.

Чекаємо на плідну співпрацю!