Наша студентка підкорює Китай!

Харченко Анна студентка 4 курсу факультету дизайну представляла Україну на міжнародному конкурсі молодих дизайнерів у Пекіні. Після перемоги у «Печерських Каштанах» у Києві та фіналі конкурсу «Погляд у майбутнє» колекція «Люди Кассена» полетіла підкорювати Китай. Конкурс «International youth design competition» проводить Beijing institute of fashion technology. У 2017 році на конкурс було подано близько 150 заявок з 15 країн світу, у фіналі представлено 31 колекцію.

Програма конкурсу була насиченою і включала в себе такі заходи:
вечірка-знайомство, репетиція показу та примірка, прогулянка-екскурсія інститутом, конкурс (показ усіх колекцій фіналістів), поїздка в Rong city та участь в Іnternational fashion culture festival, де також відбувся показ колекцій, відвідини модного показу традиційного китайського одягу, екскурсія швейною фабрикою та багато іншого.

«International Youth Design Competition» – це конкурс що об'єднує дизайнерів з усього світу, дає поштовх для нових звершень та відкриває двері в інтернаціональний світ моди.

Спільне фото учасників конкурсу

Фото фінального виходу усіх колекції

Фото з конкурсу колекція «Люди Кассена»

Спільне фото учасників зроблене під час екскурсії на швейну фабрику