Прес-реліз Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ» 20 квітня 2018 р.

У Київському національному університеті технологій та дизайну очікується визначна подія в галузі дизайну – міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ»

20 квітня 2018 р.

Організатором конференції є факультет дизайну КНУТД, кафедри якого вже понад 30 років готують фахівців з дизайну одягу, виробів з текстилю, аксесуарів та ювелірних виробів, дизайну інтер’єру та меблів, брендової продукції, графічного дизайну, ландшафтного, фото-, відео-, web-, motion-дизайну тощо.

Метою проведення конференції є обмін досвідом та результатами наукових досліджень з актуальних проблем дизайну, сприяння творчій співпраці дизайнерів, митців, науковців у галузі дизайну та мистецьких спеціальностей України, інших країн Європи та світу тощо. Конференція проводиться при підтримці Міністерства освіти і науки України.

Свою участь у конференції вже підтвердили Люблінський університет природничих наук (Польща), Познанський університет соціальних наук (Польща), Чанчуньський педагогічний університет (Китай), Університет ім. Доктора Алі-Шаріаті (Іран), Технічний університет Молдови (Молдова), Технічний університет імені Г. Асакі (Румунія), Кутаїський державний університет імені Акакія Церетелі (Грузія), Вітебський державний технологічний університет (Білорусь), провідні заклади вищої освіти України: Харківська державна академія дизайну та мистецтв, Львівська національна академія мистецтв, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Київський національний університет будівництва і архітектури, Херсонський національний технічний університет, Українська інженерно-педагогічна академія та інші.

В рамках конференції планується робота таких секцій:

1. Мистецтвознавчі та культурологічні чинники дизайну.
  2. Тенденції розвитку арт і фешн-дизайну.
  3. Інформаційні технології візуалізації у дизайні.
  4. Перспективи розвитку дизайну архітектурного середовища.
  5. Підприємницькі аспекти дизайн-діяльності.

Спікерами секцій плануються відомі науковці в галузі дизайну, українські дизайнери, діячи мистецтва та культури. Серед гостей та організаторів конференції віце-президент Національної академії мистецтв України, д.т.н., проф. М.І. Яковлєв, проректор з наукової роботи Київського національного університету будівництва і архітектури, д.т.н., проф. В.О. Плоский, проректор з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, к.мист. О.В. Ковальчук, голова спілки дизайнерів України, к.мист. Ю.Б. Борисов, д.мист. Т.В. Кара-Васильєва, д.мист. Т.Ф. Кротова, д.мист. Р.Д. Михайлова, д.арх. В.А. Абизов, д.арх. В.П. Мироненко, засновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week І. Данилевська, український дизайнер Іван Фролов, креативний директор Дому Моди KOSTELNI, к.мист. М. Костелні, науковці та митці з Польщі, Румунії, Молдови, Білорусі, Грузії та інші поважні особи.

У рамках конференції відбудеться Дев’ятий міжнародний студентський фотоконкурс «Гаряча Крига» та виставка фоторобіт переможців, спеціалізовані виставки історичного костюма, одягу різного призначення, аксесуарів; експозиції робіт студентів кафедр рисунку і живопису та дизайну інтер'єру і меблів; виставка-ярмарок спеціалізованої літератури з мистецтва, дизайну, архітектури (у холі 4 поверху корпусу 1) та інші заходи.

Партнер конференції – НВО «Грація» (м. Харків), розробник програм для швейного виробництва, проведе науково-практичний семінар «Сучасні комп’ютерні технології дизайн-проектування одягу САПР «Грація», який відбудеться 19 квітня 2018 р. о 13.30 в ауд. 4-0104.

В рамках конференції наш партнер - компанія «Рекламний текстиль» проводить конкурс ескізів серед студентів КНУТД та інших профільних навчальних закладів України, який триватиме до 13 квітня 2018 р. Нагородження переможців конкурсу грошовими призами та призами від партнера конференції компанії «Текстиль-контакт» відбудеться під час пленарного засідання конференції 20 квітня.

Офіційний сайт конференції: http://designconference.knutd.edu.ua/

Початок конференції о 10.00 за адресою: м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, Київський національний університет технологій та дизайну (проїзд до станції метро «Печерська»), ауд. 1-0408. Реєстрація учасників розпочнеться о 9.00 у холі третього поверху корпусу 1.

За підтримки:

Генеральний партнер