Відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість»

Вже вісімнадцятий рік поспіль на базі Київського національного університету технологій та дизайну проходить Всеукраїнська студентська олімпіада із спеціальності «Конструювання та технологія швейних виробів» та сімнадцятий рік поспіль - Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів».

На урочистому відкритті 17 квітня 2018 року зі вступним словом до учасників звернулась голова оргкомітету олімпіади, проректор з освітньої діяльності Гаркавенко Світлана Степанівна. Також учасників привітали декан факультету індустрії моди Зубкова Людмила Іванівна та голова журі олімпіади, завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів Березненко Сергій Миколайович.

В олімпіаді зі спеціальності «Конструювання та технологія швейних виробів» цього року брали участь 16 студентів з 5 ЗВО України:

• Хмельницького національного університету на чолі з доцентами кафедри технології і конструювання швейних виробів Кулєшовою Світланою Геннадіївною та Захаркевич Оксаною Василівною;
  • Мукачівського державного університету на чолі з доцентом кафедри конструювання та технологій швейних виробів і професійної освіти Матвійчук Світланою Салманівною та старшим викладачем кафедри конструювання та технологій швейних виробів і професійної освіти Коваль Тетяною Володимирівною;
  • Української інженерно-педагогічної академії на чолі з старшим викладачем кафедри технологій і дизайну Гончаровою Оксаною Миколаївною;
  • Київського національного університету культури і мистецтв на чолі з завідувачем кафедри дизайн одягу Пенчук Олександрою Петрівною;
  • Київського національного університету технологій та дизайну.

Та 16 студентів брали участь в олімпіаді зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» з 3 ЗВО України та 1 ЗВО Республіки Білорусь:

• Хмельницького національного університету на чолі з доцентом кафедри технології і конструювання виробів із шкіри Михайловською Оксаною Анатоліївною;
  • Мукачівського державного університету на чолі з доцентом кафедри проектування взуття і механіко-технологічних процесів Хімічем Валентином Івановичем;
  • Київського національного університету технологій та дизайну;
  • Вітебського державного технологічного університету (Білорусь) (online).

До складу журі увійшли представники 7 ЗВО - учасників олімпіади.

Виконання конкурсного завдання олімпіади учасниками.

Робота членів журі

Абсолютні переможці олімпіади були визначені за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

Призерами олімпіади стали:

зі спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів»

І місце – Северіна Єлізавета Андріївна (Київський національний університет технологій та дизайну);

ІІ місце – Старенька Інна Василівна (Хмельницький національний університет);

ІІІ місце – Білей Валентина Іванівна (Мукачівський державний університет).

із спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів»

І місце – Власенко Алла Юріївна (Київський національний університет технологій та дизайну);

ІІ місце  –  Мелимука Вікторія Іванівна (Хмельницький національний університет);

ІІІ місце  –  Поштак Інесса Владиславівна (Мукачівський державний університет).

Четвертий рік поспіль переможці олімпіади отримують цінні подарунки від підприємств Кластеру легкої промисловості. Цього року абсолютні переможці олімпіади, які посіли І місця, отримали сертифікати на знижку 80% при купівлі однієї одиниці виробу в фірмовому магазині ТОВ «Дана-мода», яке очолює Іванова Людмила Іванівна.

Вітаємо переможців і бажаємо всім учасникам наснаги, успіхів та професійного зростання!