Підсумки ІІІ-го Студентського сателітного регіонального симпозіуму Міжнародного Електрохімічного Товариства (ISE) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії»

Напередодні святкування Дня науки в Київському національному університеті технологій та дизайну успішно відбувся  ІІІ-ий Студентський сателітний регіональний симпозіум Міжнародного Електрохімічного Товариства (МЕТ) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії»,  в роботі якого прийняло участь понад 70 науковців з 5 країн світу (Польща, Республіка Білорусь,  Велика Британія, Україна, Росія).

З вітальним словом до молодих науковців звернулися в. о. ректора, проректор В.В. Каплун, декан факультету хімічних та біофармацевтичних технологій О.П. Баула, завідувач кафедри електрохімічної енергетики та хімії В.З. Барсуков, завідувач кафедри технології електрохімічних виробництв НТУУ «Київський Політехнічний Інститут»  ім. І. Сікорського О. В. Лінючова та члени Наукового комітету - професор кафедри фізичної хімії Ягеллонського університету (Польща) Мар’ян Яскула та професор кафедри загальної та неорганічної хімії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» М. В. Ведь,  які відмітили велику  роль Симпозіуму для вчених-електрохіміків різних поколінь, а також відмітили високий науковий та організаційний рівень проведення даного заходу третій рік поспіль.

Члени наукового комітету відмітили високі здобутки молодих науковців,  про що свідчили усні та постерні доповіді.

Робочі моменти Симпозіуму:

За результатами роботи Симпозіуму учасники були нагороджені за кращі усні та постерні доповіді:

Групове фото учасників заходу на згадку: