Участь студентів КНУТД в Студентській Лізі Сміху міста Києва

Минулого місяця в Київському міжнародному університеті відбувся третій фестиваль першого сезону Київської Студентської Ліги Сміху, в якому своє місце в сезоні виборювала і команда з КНУТД "Кайфун".

Завдяки своєму почуттю гумору та вродженій харизмі хлопці змогли підняти з крісел не тільки глядачів, а й тренера Володимира Шумка - зірку шоу Розсміши Коміка та Improve Live Show, актора театру "Чорний Квадрат", учасника Ліги Сміху на телеканалі 1+1 у складі команди "Моделі".

Зараз тандем зіркового тренера та веселих студентів КНУТД готується до першого з трьох півфіналів який відбудеться в Національному університеті харчових технологій 13 травня.

Віримо в наших хлопців, а вони в свою чергу зроблять усе можливе, щоб потрапити до фіналу!