Екскурсія до парків Чернігівщини

За підтримки Первинної профспілкової організації співробітників університету відбулася екскурсія до парків Чернігівщини. Співробітники університету разом зі своїми родинами відвідали Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» (с. Качанівка, Ічнянський район) та Державний дендропарк «Тростянець» (с. Тростянець, Ічнянський район). Екскурсанти у с. Качанівка побачили Палац Тарновських 18-19ст., картину галерею, кімнати палац, а також мали можливість здійснити прогулянку парком дворянської садиби та ознайомитися із павільйоном М. Глінки, де він написав оперу «Руслан і Людмила», і церквою Георгія Хозевіта 1829р.

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»

У другій частині екскурсії співробітники університету здійснили прогулянку по Державному дендропарку «Тростянець». Тростянецький дендропарк – це всесвітньовідома пам’ятка садово-паркової архітектури середини XIX століття, створена волею та зусиллями І.М. Скоропадським. Відвідувачі дендропарку мали можливість насолодитися природою, тишею, красою парку та на деякий час відволіктися від міського життя. Під час екскурсії дендропарком екскурсанти ознайомилися з історією його створення, з Великим ставом та різними екзотичними рослинами, які були привезені та висаджені у парку з різних куточків світу.

Екскурсія залишила багато позитивних емоцій та вражень.

Державний дендропарк «Тростянець»