Весна надихає! Кафедра іноземних мов проводить конкурсну програму Тижня іноземних мов - Весна 2018 в рамках Днів науки в Україні

Кафедра іноземних мов в рамках Днів науки в Україні з 11 по 18 травня 2018 року провела Тиждень іноземних мов - Весна 2018свято англійської, німецької, французької та російської мов.

17 травня у сквері університету відбулася конкурсна програма художніх плакатів та декламування віршів, за результатами якого шляхом голосування були визначені переможці, а також проведені різноманітні лінгвістичні ігри та  вікторини.

За результатами голосування визначено переможців конкурсу художнього плаката:

- І місце зайняв плакат Тарасової Катерини (БШМК-17, викладач Кугай К.Б.);

- ІІ місце - робота Пашковської Марії (БМСТ-14, викладач Гудкова Н.М.);

- ІІІ місце розділили роботи таких учасників: Солдатова Тетяна (БШМК-17, викладач Кугай К.Б.), Токарева Богдана (БШМК 1-16, викладач Писаренко Н.М.), Гудименко Наталія, Ведмеденко Карина, Власенко Любов і Шусть Тетяна (БМН1-15, викладач Краснюк С.О.), Казазян Марета (БДЮ-16, викладач Гудкова Н.М.). Приз глядацьких симпатій отримала робота Зенкіної Світлани (БМСт-14, викладач Гудкова Н.М.).

За результатами голосування конкурсу художнього оформлення віршів:

- І місце – Павлюк Вікторія (БДР 6-15),

- II місце – Колесник Оксана (БДК3-16),

- III місце розділили роботи таких учасників: Богайчук Людмила (БШМК-17), Нгуєн В’єт Нган (БДк 2-16), Товмасян Анна (БДк 3-16) – викладач Чернець М.О.

У конкурсі декламування віршів:

- І місце – Гаврильєва Тетяна (БДІ 1-17, викладач Писаренко Н.М.),

- IІ місце – Дахкільгова Крістіна (БДФ 2-15, викладач Чернець М.О.),

- III місце – Гавеля Яна (БДр 6-15, викладач Чернець М.О.)

18 травня були підведені підсумки та нагороджені 17 переможців.

Загалом, у конкурсній програмі взяли участь 157 студентів з усіх факультетів університету. Протягом зазначеного періоду студентами були представлені презентації, присвячені здобуткам науки та культури різних країн, а також розроблені навчально-ілюстративні матеріали. За ініціативи викладача кафедри Писаренко Н.М. був проведений конкурс художнього перекладу.